• IP addresses are NOT logged in this forum so there's no point asking. Please note that this forum is full of homophobes, racists, lunatics, schizophrenics & absolute nut jobs with a smattering of geniuses, Chinese chauvinists, Moderate Muslims and last but not least a couple of "know-it-alls" constantly sprouting their dubious wisdom. If you believe that content generated by unsavory characters might cause you offense PLEASE LEAVE NOW! Sammyboy Admin and Staff are not responsible for your hurt feelings should you choose to read any of the content here.

The OTHER forum is HERE so please stop asking.

Cakap Ayam, Nyayi Lagu -Talk Cock Sing Song

whoami

Alfrescian (Inf)
Asset
saya ada di sini la bang....lain ada juga...saya nampak dia orang pos di main folder. Satu sahaja hilang ia itu bang groober.

Hmm....agar nya si groober itu sibuk cari wang ya.

Ah Hia, awak duduk di tiny red dote? Kawasan mana? Kalau tak sesuai jawab di sini, boleh PM saya ya.

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
bang groober ...aiya sayang la.....dia kaki bual . Ya saya ada di tempat dot merah.....tinggal di Timor dekat Bedok.

Kamu ada di mana? JB?

Hmm....agar nya si groober itu sibuk cari wang ya.

Ah Hia, awak duduk di tiny red dote? Kawasan mana? Kalau tak sesuai jawab di sini, boleh PM saya ya.

whoami

Alfrescian (Inf)
Asset
bang groober ...aiya sayang la.....dia kaki bual . Ya saya ada di tempat dot merah.....tinggal di Timor dekat Bedok.

Kamu ada di mana? JB?

Saya biasa di rumah ibu mentua. Di Bedok North.

Oh, awak di Bedok juga? Saya mau tanya. Di pasar (hawker center) central, yang dekat POSB dan Spore post, ada satu kedai jual vegetarian makanan. Aduh! Selalu ada banyak orang beratur. Ah Hia pernah makan di kedai itu?

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
tak da bang....saya dahulu yang paling benci sayur. Sekarang ada makan lah sebab sudah tua....tetapi tak suka makanan vegetarian.

Selalu nya saya makan di Haig Rd hawker's centre sebab saya suka tempat itu. Nasi ayam...sup ikan ...tempat itu bagus la.

Saya biasa di rumah ibu mentua. Di Bedok North.

Oh, awak di Bedok juga? Saya mau tanya. Di pasar (hawker center) central, yang dekat POSB dan Spore post, ada satu kedai jual vegetarian makanan. Aduh! Selalu ada banyak orang beratur. Ah Hia pernah makan di kedai itu?

whoami

Alfrescian (Inf)
Asset
tak da bang....saya dahulu yang paling benci sayur. Sekarang ada makan lah sebab sudah tua....tetapi tak suka makanan vegetarian.

Selalu nya saya makan di Haig Rd hawker's centre sebab saya suka tempat itu. Nasi ayam...sup ikan ...tempat itu bagus la.

Haig road punya satay boleh tahan juga. Biasa kalau saya makan, satay dengan mee rebus sudah cukup.

Oh ya. Saya ingat awak pernah makan di kedai itu. Pasal ini hari, saya pergi polyclinic, Lepas itu saya singgah di tempat itu. Aduh! Ramai orang di kedai vegetarian. Mesti sedap punya. :smile:

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
saya jarang pergi Central makan bang...tetapi boleh la satu hari saya cuba tempat itu....dekat POSB/Singpost.

Haig road punya satay boleh tahan juga. Biasa kalau saya makan, satay dengan mee rebus sudah cukup.

Oh ya. Saya ingat awak pernah makan di kedai itu. Pasal ini hari, saya pergi polyclinic, Lepas itu saya singgah di tempat itu. Aduh! Ramai orang di kedai vegetarian. Mesti sedap punya. :smile: