• IP addresses are NOT logged in this forum so there's no point asking. Please note that this forum is full of homophobes, racists, lunatics, schizophrenics & absolute nut jobs with a smattering of geniuses, Chinese chauvinists, Moderate Muslims and last but not least a couple of "know-it-alls" constantly sprouting their dubious wisdom. If you believe that content generated by unsavory characters might cause you offense PLEASE LEAVE NOW! Sammyboy Admin and Staff are not responsible for your hurt feelings should you choose to read any of the content here.

The OTHER forum is HERE so please stop asking.

Cakap Ayam, Nyayi Lagu -Talk Cock Sing Song

whoami

Alfrescian (Inf)
Asset
tak ada la.....wang kurang sebab itu tak keluar negeri makan angin. Jimatkan wang untok makan nasi lemak tiap2 hari.

Kamu tak keluar negeri?

Minggu depan. Pergi Indonesia makan angin.

Awak mana ada wang kurang? Awak mesti kaya. Goyang kaki di rumah dan surf internet sentiasa ya. Tapi saya makan gaji. Terpaksa kerja. Tak kaya. Govt cuma naik gaji saya S$50 untok perkerja bergaji rendah. Sedih saya. :(

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
negeri indonesia cantek la....saya dahulu ada pergi bandung makan angin. Naik kereta api dari jakarta setesen .

Saya bukan kaya la....sudah semi retired tak apa mahu buat...masuk sbf la ..pos banyak

Minggu depan. Pergi Indonesia makan angin.

Awak mana ada wang kurang? Awak mesti kaya. Goyang kaki di rumah dan surf internet sentiasa ya. Tapi saya makan gaji. Terpaksa kerja. Tak kaya. Govt cuma naik gaji saya S$50 untok perkerja bergaji rendah. Sedih saya. :(

whoami

Alfrescian (Inf)
Asset
negeri indonesia cantek la....saya dahulu ada pergi bandung makan angin. Naik kereta api dari jakarta setesen .

Saya bukan kaya la....sudah semi retired tak apa mahu buat...masuk sbf la ..pos banyak

Nasib baik awak sudah semi retired. Ada juga sidiket wang CPF bagi awak. Tapi untok rakyat seperti saya, jauh sekali. Jangat harap nampak dan dapat wang saya dalam CPF ya...

Last edited:

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
ya la ...wang ada sadikit....tak boleh selalu beli barang. Anak belum kerja lagi. Yg sulong sudah mahu cari kerja. Bongsu maseh ada dalam University.

Kamu anak semua sudah teenager?

Nasib baik awak sudah semi retired. Ada juga sidiket wang CPF bagi awak. Tapi untok rakyat seperti saya, jauh sekali. Jangat harap nampak dan dapat wang saya dalam CPF ya...

whoami

Alfrescian (Inf)
Asset
ya la ...wang ada sadikit....tak boleh selalu beli barang. Anak belum kerja lagi. Yg sulong sudah mahu cari kerja. Bongsu maseh ada dalam University.

Kamu anak semua sudah teenager?

Dua lagi masih belajar. Itu pasal saya dalam delimma. Mau duduk JB ada masaalah. Duduk di red dot pun masaalah. Haiz....

mollusk

Alfrescian (InfP)
Generous Asset
Saya tak hilang.Banyak kerja sekarang,itu sebab jarang masuk sini.Semua sihat?Saya pon ada terfikir tinggal di johor.Cuma leceh kena ulang balik ke singapura.

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
ah ok bang....ada kerja tentu mahu buat la.....kalau ada masa masuk sini pos la. Saya jaga thread ini tak kasi mati.

Saya tak hilang.Banyak kerja sekarang,itu sebab jarang masuk sini.Semua sihat?Saya pon ada terfikir tinggal di johor.Cuma leceh kena ulang balik ke singapura.