• IP addresses are NOT logged in this forum so there's no point asking. Please note that this forum is full of homophobes, racists, lunatics, schizophrenics & absolute nut jobs with a smattering of geniuses, Chinese chauvinists, Moderate Muslims and last but not least a couple of "know-it-alls" constantly sprouting their dubious wisdom. If you believe that content generated by unsavory characters might cause you offense PLEASE LEAVE NOW! Sammyboy Admin and Staff are not responsible for your hurt feelings should you choose to read any of the content here.

The OTHER forum is HERE so please stop asking.

Cakap Ayam, Nyayi Lagu -Talk Cock Sing Song

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
pagi ini tak problem.....tengah hari sampai pukul 9 malam ini saya tak cuba login kerana kerja...tetapi dekat 9.45 malam saya login tak ada problem.

Ahh kamu memberitahu kami bahawa beberapa hari yang lalu. Adakah anda mempunyai sebarang masalah pembalakan sebelum ini untuk SBF?

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
ah saya tahu...sudah nampak u punya pos ....Boss sudah kata u bukan kena haram tetapi u punya ISP .

Saya tak faham semua ini sebab tak tahu computer punya hal. Kalau ada cockup saya panggil kawan tolong :smile:

Saya tidak boleh log masuk selama 18 jam. Sama sama saya mendapat diharamkan.

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
saya ingat govt bukan macam waktu 60s la.....sekarang lebeh relac .

SBF ini tak berapa orang jahat ....ok la ada yang tak suka govt tetapi dia orang tak bising banyak....untok apa mahu shutdown sbf

Kasi sbf hidup lebe baik....dia boleh monitor apa apa yang orang cakap.

Saya bimbang tentang apa yang kerajaan kita boleh lakukan.

groober2011

Alfrescian
Loyal
saya ingat govt bukan macam waktu 60s la.....sekarang lebeh relac .

SBF ini tak berapa orang jahat ....ok la ada yang tak suka govt tetapi dia orang tak bising banyak....untok apa mahu shutdown sbf

Kasi sbf hidup lebe baik....dia boleh monitor apa apa yang orang cakap.

Saya tidak fikir begitu kerana sebelum ini Menteri Komunikasi memberi amaran keras.