- Joined
- Nov 25, 2011
- Messages
- 28,618
- Points
- 113
“I feed him bird’s nest before he goes to school twice or three times a week, each costing about $20 to $30,” she added.
I can't help but snigger. Good quality bird nest is easily 4 figure sum if you want to eat.
I can't help but snigger. Good quality bird nest is easily 4 figure sum if you want to eat.