• IP addresses are NOT logged in this forum so there's no point asking. Please note that this forum is full of homophobes, racists, lunatics, schizophrenics & absolute nut jobs with a smattering of geniuses, Chinese chauvinists, Moderate Muslims and last but not least a couple of "know-it-alls" constantly sprouting their dubious wisdom. If you believe that content generated by unsavory characters might cause you offense PLEASE LEAVE NOW! Sammyboy Admin and Staff are not responsible for your hurt feelings should you choose to read any of the content here.

The OTHER forum is HERE so please stop asking.

Cakap Ayam, Nyayi Lagu -Talk Cock Sing Song

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
Re: Di sini boleh mulai thread baru dalam bahasa cina? 讲鸟话, 唱歌曲?

hallo juga bang.....semua sudah hilang ...bang groober tak tahu mana sudah pergi ...dia lama tidak pos :(

S/petang. Minggu ini tak baik, sebabkan buka pintu sehingga saat ini

mollusk

Alfrescian (InfP)
Generous Asset

Haha..awak asyik kena ban...

erection2015

Alfrescian (InfP) + C

semua kawan sudah hilang tinggal saya satu orang main sendiri :(

erection2015

Alfrescian (InfP) + C

tak ada la..ini hari saya jadi bagus...tak TCSS banyak. Saya kena ban you ketawa ah? Nantio lu punya rambut jatoh saya pun ketawa. Botak !!!!

kawan ... gua mali ... apa hal ? kena ban lagi ?

wikiphile

Alfrescian (InfP)
Generous Asset

s/pgi buka pintu lagi ini. gigi sakit, akan pergi ke doctor. ambil cuti pada petang ini....sakit....

erection2015

Alfrescian (InfP) + C

ya la...makan chocolat...makan gula...tak mahu gosok gigi...sekarang gigi sakit.

s/pgi buka pintu lagi ini. gigi sakit, akan pergi ke doctor. ambil cuti pada petang ini....sakit....

erection2015

Alfrescian (InfP) + C

itu tak baik bang....dahula saya meokok 29 tahun gigi sana tak bagus juga kerana kena chemical dan asid. Sekarank takda merokok lagi.

merokok banyak dan minum kopi banyak lah

ginfreely

Alfrescian
Loyal

haha bagus la ...sudah baik banyak kamu punya bahasa. Sadikit lagi lebeh baik daripada saya punya. :smile:

haha saya sedikit bahasa tak boleh exchange baucar atau wang, tapi gembira sendiri la..

erection2015

Alfrescian (InfP) + C

kakak...gembira sendiri penting la. Banyak orang di dunia sini tak gembira
haha saya sedikit bahasa tak boleh exchange baucar atau wang, tapi gembira sendiri la..