• IP addresses are NOT logged in this forum so there's no point asking. Please note that this forum is full of homophobes, racists, lunatics, schizophrenics & absolute nut jobs with a smattering of geniuses, Chinese chauvinists, Moderate Muslims and last but not least a couple of "know-it-alls" constantly sprouting their dubious wisdom. If you believe that content generated by unsavory characters might cause you offense PLEASE LEAVE NOW! Sammyboy Admin and Staff are not responsible for your hurt feelings should you choose to read any of the content here.

The OTHER forum is HERE so please stop asking.

Cakap Ayam, Nyayi Lagu -Talk Cock Sing Song

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
hahah kamu cakap betul la bro....di forum sini orang boleh kata apa apa yang sendiri suka......tak boleh lain orang tengok betul atau

bohong.

selalu cakap handsome sendiri, monyet pun cakap handsome sendirinya :eek:

tapi siapa di forum penah lihat?

wikiphile

Alfrescian (InfP)
Generous Asset
hahah kamu cakap betul la bro....di forum sini orang boleh kata apa apa yang sendiri suka......tak boleh lain orang tengok betul atau

bohong.

kalau tak ada hal ini, jangan bertemu lagi baik. tak mau akhirkan sampai maciam F4 di forum lama. siapa ingat mereka? leetahbar, lamei dan lain lain? (maaf ingat dua nama aja)

Last edited:

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
LTB saya tahu...tetapi Lamei saya tak kenal. Saya betul punya newbie la.

kalau tak ada hal ini, jangan bertemu lagi baik. tak mau akhirkan sampai maciam F4 di forum lama. siapa ingat mereka? leetahbar, lamei dan lain lain? (maaf ingat dua nama aja)

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
aiyo...tempat itu semua mahal la bro......saya pergi adek punya rumah makan la...sebab dia punya isteri masak mee siam. Dia jemput.

Lepas makan tak boleh cabut balek untok pos sbf. Kena marah nanti.

wah..malam ini awak pergi gantung bunga sama goldendragon ke

mollusk

Alfrescian (InfP)
Generous Asset
aiyo...tempat itu semua mahal la bro......saya pergi adek punya rumah makan la...sebab dia punya isteri masak mee siam. Dia jemput.

Lepas makan tak boleh cabut balek untok pos sbf. Kena marah nanti.

haha...tak apa.kalau tidak dapat post ini hari,esok pon boleh.

erection2015

Alfrescian (InfP) + C
Kawan saya

kawan saya semua banyak jahat. Nama avatar semua nakal.

Ada knnbccb .....aiyo sangat dashat

Ada gropeher ...macam mahu raba perempuan

Ada morelust ....macam betul nafsu mahu main

Tsk Tsk....semua budak itu tentu jahat.:mad:

Saya satu orang sahaja decent....budak baik.:smile: